Firmamız, ürün ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz soruları ve cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz.Cevabını bulamadığınız her türlü sorunuzu, talep ve önerilerinizi istediğiniz zaman bize iletebilirsiniz.

Mersin, Adana, Gaziantep içi siparişler aynı günde teslim olur mu?

Evet, Kurye ile yakın semtlere ve ilçelere ortalama 2 saat, diğer semtlere ise uzaklığa ve trafiğin durumuna göre 3-4 saat içinde teslim olur.
Kurye hizmeti, Hafta içi: 11:00 – 17:00 Cumartesi 11:00 – 16:00 saatleri arasında verilir. Pazar günleri kurye hizmetimiz yoktur. Şehir sınırında bulunan bazı semtlere ve köylere motor kurye hizmetimiz yoktur. Kargo hizmeti sağlanır. Sipariş vermeden önce 0850 305 27 33 nolu telefonlardan arayarak ilçenize kurye hizmeti sağlanıp sağlanmadığını sorabilirsiniz.

Baklavalar vakum paket yapılır mı?

Baklava kutusunun etrafı ürün hazırlandıktan sonra ince bir jelatinle akmalara karşı kaplanır, vakum yapılmaz.

Dondurma nasıl erimeden gönderilmektedir?

Straforun içine konan dondurma, kuru buzla 24 saate kadar erimeden paketin içinde muhafaza edilebilir. Kuru buz, buz değil gazdır bu yüzden elinizde 4 saniyeden uzun süre tutmamanız ve buzu tahliye etmeniz gerekir. Özellikle çocuklar kuru buza kesinlikle dokunmamalıdır.

Dondurmanızda renklendirici ya da katkı maddesi var mıdır?

Dondurma çeşitlerimiz süt, salep, şeker ve taze meyve kullanılarak üretilmektedir.Herhangi bir renklendirici, katkı maddesi içermez.

Baklavalarınız günlük mü üretilir?

Baklavalarımız günlük üretilir, odun ateşinde pişirilir. Pancar şekeri kullanılır.

Özel siparişlerim için ne zaman sipariş vermem gerekir?

Özel siparişleriniz için bize e-mail gönderebilir ya da 0 850 305 27 33 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Özel baklavalarımızın siparişlerinin 1 gün önce verilmesi gerekmektedir.

Özel siparişlerimin ödemesini nasıl yapabilirim?

Özel siparişlerinizin ödemesini siparişinizi verdikten sonra online sitemizden kredi kartıyla ya da havale ya da eft yoluyla yapabilirsiniz.

Şubelerden nasıl sipariş verebilirim?

Online satış mağazamızdan sipariş verebileceğiniz gibi size yakın olan Mersin Adana Gaziantep şubelerimizden’de sipariş verebilirsiniz. Bunun için şubelerimizi aramanız yeterli olacaktır. Ödemenizi ürün tesliminde nakit olarak ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Cevapla
Acil Tatlı Whatsapp Hattı
Merhabalar;
Size nasıl yardımcı olabilirim?